Bezpieczna i komfortowa jazda na motocyklu

sklep z akcesoriami jubilerskimi
Jak dobrać biżuterię na ślub?
Marzec 30, 2018
pełna lodówka
Filtry do wody w lodówce: czy działają?
Kwiecień 10, 2018
motocyklista

Marka Givi dobrze znana jest przede wszystkim motocyklistom, którzy przeglądają i sprawdzają kufry do motocykla. Przeciętne kufry Givi wyróżniają się wyjątkową, włoską stylistyką, w której nowoczesny kształt i bardzo elegancka, opływowa linia całego produktu łączy się w niektórych miejscach z klasycznymi materiałami. Natomiast projektanci dbają o to, aby wszystkie modele kufrów Givi były uniwersalne, czyli nadawały się do szybkiego i wygodnego montażu na każdym rodzaju motocyklu.

Kufry od włoskiego producenta

Z tego względu firma Givi stworzyła dwa najbardziej popularne i sprawdzone style montażu kufrów – jeden, w którym model montowany jest z tyłu, za motocyklem. Drugie, równie popularne kufry Givi to modele boczne, nadające się zarówno do montażu z lewej jak i prawej strony. Jeśli motocykl jest już wyposażony fabrycznie w kufer, najczęściej jest to kufer tylny. Boczny kufer daje więc unikalną możliwość szybkiego i komfortowego powiększenia przestrzeni przechowalniczej na pokładzie.

Wygoda użytkowania i bezpieczeństwo jazdy

motocyklista w podróżyDla projektantów odpowiedzialnych za produkcję kufrów Givi bardzo ważne jest oczywiście nie tylko zachwycenie wyglądem. Nowoczesne i innowacyjne materiały, które znaleźć można w ich akcesoriach czy kufrach Givi, to nie tylko sposób na zaprezentowanie dodatków w atrakcyjnej stylistyce. Większość z tych materiałów jak wzmacniana aluminium co sprawia, że kufry Givi wyglądają nowocześnie, a czasem wręcz futurystycznie, ale przy okazji są bardzo trwałe i odporne – zarówno na działanie czynników zewnętrznych jak deszcz (korozja) jak i uszkodzeń mechanicznych, do których może dojść na motocyklu z różnych okazji.

Wygoda użytkowania i pełne bezpieczeństwo motocyklisty, to aspekty przyświecające każdemu projektowi od Givi. W tym przypadku przeciętny kufer zaprojektowany został tak, aby bardzo szybko i wygodnie się montować oraz demontować. Kluczowe jest jednak również wykonanie kufrów Givi w poszanowaniu dla prawideł aerodynamiki, z bardzo opływową linią i bezpiecznymi wymiarami czy masą własną. Jazda z takimi akcesoriami to nie tylko wygoda, ale również znikome opory powietrza i przez to mniejsze straty energii, czyli większy komfort z jazdy.

Jazda na motorze osobom niezaznajomionym może kojarzyć się z brawurą czy ryzykiem, ale praktycznie wszyscy motocykliści to osoby ceniące sobie bezpieczeństwo. Tym bardziej, jeśli bezpieczeństwo to może iść w parze z nowoczesnym i eleganckim wyglądem. W takich rozwiązaniach łączących w sobie estetyczny design i wygodę oraz funkcjonalność w trakcie podróży motocyklem włoska marka Givi radzi sobie idealnie.

Artykuł zainspirowany został kuframi Givi dostępnymi w sklepie https://www.motoakcesoria.com.pl/pol_m_Kufry-Givi-boczne-155321.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Blue Captcha Image
Refresh

*