Nietypowe świeczki urodzinowe

Costa Blanca
Inwestowanie w nieruchomości na Costa Blanca
Wrzesień 28, 2015
Hulajnoga dla dzieci
Dlaczego warto kupić dziecku hulajnogę?
Wrzesień 28, 2015
świeczki urodzinowe

Gdy słyszymy hasło „świeczki urodzinowe”, to w naszej głowie od razu pojawiają się klasyczne, małe świeczki w różnych kolorach, które wkłada się do tortu. Tymczasem wybór świeczek na rynku jest ogromny i jeśli planujemy organizację urodzin, to warto rozejrzeć się za różnymi alternatywami.

świeczki urodzinowePrzede wszystkim dobrze jest dobrać świeczki do okazji. Wbrew pozorom jest to możliwe – małe, klasyczne świeczki urodzinowe mogą się w zasadzie dobrze sprawdzić, jeśli świętuje małe dziecko, bo zwyczajnie jesteśmy w stanie wsadzić ich na tort tyle, ile trzeba. Co jednak w sytuacji, gdy urodziny obchodzi ktoś inny albo zwyczajnie takie świeczki nam się już opatrzyły?

Ważne urodziny

Przede wszystkim należy pamiętać, że niektóre urodziny pamięta się bardziej niż inne. Oznacza to, że na przykład urodziny pierwsze, osiemnaste czy pięćdziesiąte są zwykle dość charakterystyczne, dlatego też warto na nie poszukać świeczek urodzinowych, które będą dopasowane do okoliczności. Nie jest to trudne – właśnie świeczki z okazji takich okrągłych czy przełomowych urodzin są często spotykane w sprzedaży. Dwie połączone ze sobą cyfry tworzące konkretną liczbę występują w różnych kolorach i można je osobno zapalić dzięki dwóm knotom.

Nierówna liczba

Częściej jednak niż okrągłe urodziny obchodzimy takie, których nie kupimy w jednym zestawie. W takim przypadku z pomocą przychodzą nam świeczki urodzinowe w formie pojedynczych cyfr. Możemy stworzyć sobie własną liczbę, która jest nam potrzebna. Każda z cyfr ma osobny knot, dlatego nie ma ryzyka, że całość nie będzie się dobrze prezentowała. Co więcej, takie cyfry również kupimy w różnej wielkości oraz kolorach, więc możemy je dopasować do kolorystyki przybrania tortu.

Nietypowo – wybuchowo

Czasami jednak zwykłe świeczki nie wystarczą. Dotyczy to zwłaszcza istotnych urodzin albo tych imprez, które tworzone są dla dzieci. Każde dziecko uwielbia natomiast zimne ognie, dlatego dobrym pomysłem jest skorzystanie ze świeczek, które będą przez kilka minut palić się właśnie jako strzelające do góry zimne ognie. Warto tylko pamiętać, aby takie świeczki urodzinowe odpalać raczej na zewnątrz albo w dobrze wentylowanym pomieszczeniu, co niestety ich spalaniu towarzyszy powstawanie sporej ilości dymu.

Oczywiście, to nie wszystko, bo w ofercie sklepów bez trudu znajdziemy świeczki urodzinowe w formie małych zwierzątek czy konkretnych gadżetów. Dzięki temu mamy szansę spersonalizować tort i sprawić, że jubilat poczuje się zupełnie wyjątkowo i zapamięta urodziny na długo.

1 Komentarz

  1. LeonKameleon pisze:

    Przepiękne świeczki 😉 Polecam również świeczki numerki zdobione brokatem. Kiedy się palą daje to bardzo ładny połysk 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Blue Captcha Image
Refresh

*