Naszym życiem rządzi moda?

Psychoterapia kierowana.
Październik 18, 2012
Praca nie musi być nudna. Połącz pasję z zawodem!
Październik 20, 2012

W pewnym sensie właśnie taka jest prawda, bo bardzo modą się sugerujemy i to naprawdę każdy z nas. Pamiętajmy, że przecież ludzie także sugerując się moda wywierają tym samym presje na innych.

Przecież nie może być tak, że ktoś ma takie fajne rzeczy, a ja gorsze, od razu tak myślimy i w ten sposób cała ta spirala się kręci i to jest przecież normalne. Moda jest wszędzie, dotyczy ubrań, stylu życia, pracy, wszystkiego, także naszego wnętrza, czyli tego, co ogólnie mamy we własnych domach. Może i niektórzy z nas nie wiedzą i nie zdają sobie sprawy z tego, ale także w przypadku naszego wnętrza możemy by modni, bądź też nie.

Zawsze pamiętajmy, że przecież dobra i profesjonalna aranżacja wnętrz, wykonana oczywiście jeszcze przez fachowca może pomóc każdemu z nas w tym, żebyśmy w końcu poprawili wygląd naszych pomieszczeń, jeżeli do tej pory pozostawiały one wiele do życzenia.

Zawsze musimy wiedzieć, że wiele zależy od nas, czy my zgadzamy się na przykład na jakieś zmiany, czy jesteśmy ich zwolennikami, czy je tolerujemy, czy może jednak raczej nie. Wszystko przecież zależy od nas. Także warto wiedzieć, że niektórym z nas sama aranżacja wnętrz może jednak nie wystarczyć.

Dotyczy ona przecież odpowiedniego dopasowania zasłon i firanek, czy dywanów i obrusów i do mebli i do ogólnego wyglądu i charakteru pokoju i to jest przecież bardzo dobrze, ale także pamiętajmy o tym, że to przecież nie jest wszystko. Może zdecydujemy się na przykład na projektowanie wnętrz, co oznacza, że zmienimy ustawianie pokoi, ich przeznaczenie, możemy wówczas dokonywać zmian na większą skalę, takich, praktycznie podchodzących pod remont.

Oznacza to w efekcie, że musimy szykować się na zupełnie cos nowego, ale może to i dobrze, bo przecież chyba każdemu z nas w końcu nudzi się miejsce, w którym mieszka przez tyle lat i musi się on w efekcie zdecydować na remont.

Z upływem czasu trzeba zmieniać wszystko.

Oj, taka jest właśnie prawda, że nic nie jest wieczne, ani ludzie, ani tym bardziej już przedmioty codziennego użytku, z których przecież korzystamy na co dzień. Sami doskonale wiemy i zdajemy sobie z tego sprawę, że przecież nasze i meble i przeróżne inne rzeczy, nie tylko przecież się psują, ale także i niszczą, nie są już powoli także modne, a to wszystko przecież w efekcie sprawia, że musimy je po prostu pozamieniać.

Tak samo w związku z tym można wysnuć wniosek, że również nasze meble i nasze wnętrza nie będą ciągle z nami, kupujemy je na jakiś czas, a potem wymieniamy. Tylko teraz, jeżeli i tak chcemy pozmieniać troszeczkę rzecz, to możemy skusimy się od razu na aranżacja wnętrz, która na nowo pokaże nam uroki naszego mieszkaniu.

Przecież już wiemy jak ono wygląda, znamy je nawet na pamięć, a tu nagle wiele rzeczy może się pozmieniać i tylko my na tym zyskamy, bo to wszystko pozmienia się przecież na lepsze. Zawsze miejmy na uwadze fakt, że zmiany są co jakiś czas potrzebne i my przecież musimy się do nich przyzwyczaić, musimy zaakceptować fakt, że są one także bardzo potrzebne wszystkim.

A w związku z tym, gdyby tak może zdecydować się na projektowanie wnętrz, co wówczas moglibyśmy wówczas stwierdzić?

Na pewno moglibyśmy spodziewać się większej ilości i lepszych zmian jeszcze do tego, co jeszcze bardziej podniesie standard naszego mieszkania. Czyż nie jest to dobra wiadomość dla każdego z nas.

Przecież aranżacja wnętrz już wiele zmienia, ale jeżeli wcześniej zdecydujemy się dodatkowo wszystko odpowiednio zaprojektować?

To mogłoby z pewnością znaczyć bardzo wiele, może w takim razie spróbujmy, odważmy się i zaryzykujmy. W efekcie możemy przecież uzyskać nowoczesne, modne i do tego jeszcze bajkowe wnętrza, czy to nie jest przecież dla nas coś wspaniałego? Sami widzimy, że zmiany mogą dać nam bardzo wiele, więc warto zacząć je wcielać w życie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Blue Captcha Image
Refresh

*