O importowanych bateriach łazienkowych

Carol - Haft komputerowy
Carol – Haft komputerowy
Październik 24, 2012
Strony www Płock
Jak tanio stworzyć i wypromować stronę www?
Październik 26, 2012

Niemal każdy z Was pragnie, żeby wnętrze jego mieszkania było piękne, a przede wszystkim praktyczne. Wyszukane wzornictwo w połączeniu z najwyższą jakością i funkcjonalnością to cechy, jakich należy szukać u producentów wyposażenia domowego. Niektóre marki stanowią szybki sposób na stworzenie wyjątkowego wnętrza w niespotykanym stylu.

 

W zasadzie to samo dotyczy baterii do łazienki, które nie stanowią wyjątku od powyższej zasady. Przykładem producenta integrującego powyższe zalety jest marka Kohlman. Fabryki mieszczą się w w Państwie Środka, jednak produkowane towary są naprawdę świetnej jakości i skierowane są na rynek francuski, który wymaga wysokich standardów. Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na niesłychaną staranność wykonania oraz olśniewająco ładny design. Kohlman wzoruje się tu na firmie Dornbracht, która podtrzymuje już od kilkudziesięciu lat ugruntowaną pozycję w branży, ale jej produkty należą do najdroższych. Co z tego wynika? Otóż wybierając sprzęt Kohlmana kupujący otrzymuje sprzęt niezwykle podobne do Dornbrachta, generalnie w pewnym stopniu słabszej jakości, ale nade wszystko w zasadniczo korzystniejszej cenie.

 

Kohlman w swojej marce posiada kilka różnych kolekcji. Pierwszą z nich jest Excelent. Ta seria spaja uniwersalną elegancję, wygląd, umiar oraz perfekcyjne proporcje. Według producenta seria przeznaczona jest do konkretnych ludzi oczekujących nieskomplikowanych w kształcie rozwiązań o bardzo dobrym standardzie estetycznym. W tej kolekcji są nie tylko baterie prysznicowe, lecz również zestawy prysznicowe. Baterie są zarówno natynkowe jak i ścienne. Linia charakteryzuje się prostokątnymi elementami bez dodatkowych ozdób, a całość przedstawia się wyjątkowo ciekawie i po prostu ładnie. Seria Axis choć również kanciasta różni się drobnymi zaokrągleniami na wykończeniach poszczególnych elementów. Z kolei Foxal to już mocno wyraźniejsze wyoblenia, które dają jej znacznie bardziej popularny wygląd. Niezwykle oryginalnie przedstawia się seria Lexis, której finezyjne kształty spełniają najwyższe wymagania estetyki. Ponad wyliczonymi liniami w ofercie Kohlmana są jeszcze elementy pojedyncze, nie związane z żadną kolekcją, takie jak sufitowe ramiona do deszczownicy, zawory do wody ciepłej czy słuchawki prysznicowe.

 

Ciekawe jest tylko jak długo Kohlman będzie funkcjonował na polskim rynku. Ledwo co wszedł ze swoimi produktami, a już w internecie pojawiły się towary znacznie poniżej cen katalogowych. Naturalnie dla klienta jest to wybitnie korzystna sytuacja, jednak w efekcie Kohlman może być następną firmą, która w Polsce nie przetrwała rywalizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Blue Captcha Image
Refresh

*