Poznaj program XVII Konferencji Lean Management

warsztaty lego
Warsztaty Lego dla dzieci
Maj 11, 2017
sofy narożne
Idealna kanapa do salonu
Maj 16, 2017

Jeśli interesujesz się tematyką związaną z szeroko pojmowanym zarządzaniem, być może zainteresuje Cię również możliwość uczestnictwa w konferencji poświęconej jednej z popularnych metod zarządzania przedsiębiorstwem, tzw. lean management. Konferencja Lean to doskonała okazja do spotkania nie tylko z teoretykami, ale i praktykami, którzy mają spore doświadczenie we wdrażaniu tego specyficznego stylu organizacji pracy czy zarządzania produkcją w firmach o zróżnicowanym profilu działalności.

konferencjaTrzydniowa konferencja Lean to mnóstwo ciekawych wykładów i dyskusji, podczas których spotkasz wiele interesujących osób, w tym ludzi biznesu, którzy odnieśli zawodowy sukces kierując się filozofią Lean i starając się wdrażać jej ogólne zasady w organizację pracy, w prowadzonych lub zarządzanych przez siebie firmach. Podczas konferencji, poza wykładami pojawi się również czas na spotkania kuluarowe. W czasie nieformalnych spotkań będzie okazja do nawiązania bliższych relacji, zadania dodatkowych pytań prelegentom czy po prostu, miłego spędzenia czasu w gronie osób o podobnych zainteresowaniach.

Program pierwszego dnia

Pierwszy dzień konferencji to przywitanie gości i wprowadzenie w ogólną tematykę Lean Management, a także kilka dłuższych wykładów m.in. na temat ludzkiej strony Lean czy sposobów pomiaru efektywności zarządzania. Dalsza część konferencji to tzw. Open Space, czyli dostęp do praktyków, którzy w swojej codziennej działalności kierują się zasadami Lean. Takie indywidualne spotkania w małych grupach to możliwość poznania ciekawych zagadnień z dziedziny Lean, a także okazja do porównania własnych doświadczeń czy rozważenia typowych problemów, jakie stają na drodze osób kierujących się filozofią Lean w zarządzaniu firmą.

Program drugiego dnia

Pierwsza część drugiego dnia konferencji to kontynuacja programu Open Space. Każdy z uczestników konferencji samodzielnie wybiera tematykę, która go interesuje. Wybierać można z bogatego pakietu tematów poruszanych przez zaproszonych na konferencję gości. Druga część dnia, po przerwie na lunch, to wykłady dla wszystkich i podsumowanie konferencji.

Program trzeciego dnia

Osoby pragnące pogłębić swoją wiedzę na temat wybranych zagadnień Lean wciąż mogą skorzystać z wykładów prowadzonych przez wybranych prelegentów – uczestnik sam wybiera, w którym panelu dyskusyjnym chce wziąć udział. Pozostałe osoby mogą wybrać się na wycieczkę do zakładów GM w Gliwicach lub zakładów Toyota w Wałbrzychu i zakładów Elektrolux w Świdnicy i na własne oczy zapoznać się z zasadami organizacji pracy w oparciu o filozofię Lean.

Więcej informacji na temat XVII Konferencji Lean Management można znaleźć na stronie: http://leankonf.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Blue Captcha Image
Refresh

*