My Little Farm – gra dla miłośników wsi i nie tylko

Sklep internetowy
Jak wybrać najlepszą bieliznę erotyczną?
Październik 18, 2013
Żarówki – czym się kierować?
Październik 22, 2013
Sklep online

My Little farm to jedna z wielu gier przeglądarkowych, której tematem jest budowanie wspaniałej farmy. Podobnie jak wiele gier tego rodzaju kwitnie tu rolnictwo, przetwórstwo oraz handel. Można tutaj znaleźć przyjaciół, aczkolwiek współpraca między nimi jest dość ograniczona.

 

Piękna wieś

Gry, w których głównym zadaniem jest zbudowanie i rozwój wsi są dość często spotykane. Wieś i życie z nią powiązane występuje w wielu grach o różnej tematyce. Programiści tworzący gry bardzo chętnie sięgają po motyw wsi i przemian jakie w niej następują nie tylko w typowych grach farmerskich, ale również w grach wojennych czy fantasy. My Little Farm to doskonały przykład połączenia prostej tematyki ze średnio zaawansowaną formą graficzną. Jest to doskonała gra dla niezbyt wymagających osób, które lubią wyzwania i współzawodnictwo, przy czym nie chcą tracić całych godzin na pilnowaniu czy wszystko działa jak potrzeba.

 

Darmowe gry na przeglądarkę

My Little Farm należy do grupy darmowych gier przeglądarkowych. Niech jednak nikogo nie zmyli zapis o tym, że gra ta jest darmowa. Jak się okazuje, niezwykle częstą praktyką w „darmowych grach” jest konieczność, a może raczej powinno się mówić – możliwość, zakupu specjalnej waluty, która umożliwia szybszy rozwój farmy. O ile w wielu grach waluta kupowana za realną gotówkę daje możliwość zakupu dodatkowych opcji, usprawniających grę, o tyle w przypadku My Little Farm w pewnym momencie, wydatek kilkudziesięciu złotych staje się koniecznością, ponieważ bez sztabek złota (waluta płatna) kończy się realna możliwość dalszej rozbudowy swojej wioski. Trochę szkoda, bo wielu graczy dochodzi do poziomu płatnego sztabkami złota i rezygnuje, gdyż nie ma zamiaru, albo nie może płacić za możliwość gry.

 

Wspólnota My Little Farm

Gry na przeglądarkę mają jeszcze jedną charakterystyczną cechę – gromadzą wokół siebie grupy ich miłośników. Również w przypadku My Little Farm tak się stało. Dzięki dołączonemu do gry forum jej poświęconemu gracze mogą wymienić doświadczenia związane z grami, ale również porozmawiać o wszystkim. W tę grę można grać dopiero od kilku miesięcy i nadal jest w wersji beta, niemniej jednak forum rozwija się dość dynamicznie, co całkiem dobrze wróży grze na przyszłość.

Jeśli jesteśmy rodzicami pamiętajmy jednak by kontrolować nasze pociechy. Zbyt długie granie może być dla nich niebezpieczne.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Blue Captcha Image
Refresh

*