Bluza z nadrukiem, haftem czy naklejką z folii?

pierogi z farszem mięsnym
Pierogi domowe, ze sklepu czy w lokalu, w Poznaniu?
Luty 22, 2018
huawei p9 lite
Jaki telefon do firmy?
Marzec 12, 2018

Większość dostępnych na rynku bluz typu sportowego wykończona jest jakiegoś rodzaju aplikacją, która z jednej strony dekoruje, a z drugiej strony sprawia, że bluza staje się produktem unikalnym, z charakterem. Najczęściej jako rodzaj ozdoby dekorującej powierzchnię bluz wykorzystuje się nadruki wykonywane metodą sitodruku, ale dużą popularnością cieszą się również bluzy męskie Prosto i bluzy wielu innych producentów, z efektownymi haftami. W sprzedaży znaleźć można również bluzy zdobione specjalnym rodzajem folii, która jest zaprasowywana na powierzchnię bluzy. Który rodzaj aplikacji jest najtrwalszy i w związku z tym, jaki rodzaj bluzy warto wybrać?

Bluzy z nadrukami

człowiek w bluzie na moloTo najszersza kategoria obejmująca tysiące modeli bluz dostępnych w sprzedaży. Popularność aplikacji w formie nadruków wykonywanych metodą sitodruku zawdzięczamy przede wszystkim unowocześnieniu metod poligraficznych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii przygotowanie wydruków stało się łatwiejsze, a same nadruki bardziej szczegółowe i precyzyjnie wykonane. Poprzez użycie specjalnych barwników, współczesne nadruki na bluzach są niezwykle trwałe i z czasem użytkowania bluzy nie tracą na efektowności wyglądu. Oczywiście po wielu cyklach prania taki nadruk może się nieco zużyć, ale w przypadku markowych bluz, takich jak wspomniane już wcześniej bluzy męskie Prosto, potrzeba na to naprawdę dużo czasu.

Bluzy z haftami

To kolejna, popularna kategoria bluz typu sportowego. W bluzach męskich Prosto hafty wykonywane są zarówno na małym fragmencie materiału, jak i na niemal całej powierzchni frontu/tyłu bluzy. Wykonanie tego typu aplikacji jest nieco bardziej skomplikowane, sama aplikacja jest jednak znaczenie trwalsza. Wadą takiego rozwiązania jest brak możliwości przedstawienia bardziej złożonej grafiki. Hafty na bluzach to najczęściej jednokolorowe logo danej marki lub po prostu jej nazwa. Poza dużą wytrzymałością i odpornością na spieranie pewną zaletą haftów jest również ich wypukły charakter. Nadruki są płaskie, a hafty wypukłe, sprawiające wrażenie trójwymiarowych. Jeśli boisz się, że nadruk na bluzie szybko się zniszczy, wybierz bluzę z haftem. Wśród bluz męskich Prosto znajdziesz wiele modeli wykończonych właśnie takim rodzajem aplikacji.

Bluzy z aplikacją z folii

To jeden z mniej typowych sposobów zdobienia bluz typu sportowego. Jeśli weźmiemy pod uwagę wspomniane już wcześniej bluzy męskie Prosto, do wykonywania tego typu aplikacji wykorzystuje się specjalny rodzaj folii, tzw. folię refleks. Zaletą takich aplikacji jest ich gładka, odbijająca światło powierzchnia.

Artykuł powstał we współpracy z https://www.braggashop.pl/bluzy-prosto-cat-32

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Blue Captcha Image
Refresh

*